Kuvaus
Onko matkalla toimistoon, piknikillä aikana pitkä junamatka tai vain rauhassa ja looong illalla kirjan lempituolistasi - juomia, kuten teetä, kahvia tai kylmää kaakaota mukanamme usein.
Siten herkullinen elämän henki kannattajat pysyy lämpimänä tai kylmänä, tämä termoskannuun on kaksiseinäinen eristys. Myös kätevä on helppo käyttää sulkemiseen ja kupin kansi, joka esittää itse samalla modernin tyylikäs ruostumaton teräs Schick kuin koko potin.
Niinpä junassa osastoon tai hyvin varustetuista levähdysalue hälventämään sekaannuksen termospullo kantaa ansiosta laserkaiverrus edes nimeä tai vastaanottaja. Ilo on niin päättäväisesti hienoa, jos luovuttaa hyvä pala; Kiitos korkean laadun potin te myös luovuttaa lahja jotta mahdollisesti hyödyllistä vuotta jäljellä - niin tee, kahvi ja Co. maku tulevaisuudessa!